O mnie

O mnie

Piotr Tomasz Stębnowski, urodzony dawno temu w Warszawie. Szczęśliwy mąż mniej szczęśliwej Żony, „ojciec” czwórki wspaniałych Kotów. Szeregowy pracownik korporacji, ale z zamiłowania pisarz i dziennikarz. Być może kiedyś zamiłowanie zmienię w zawód.

Jeśli nie zaznaczono inaczej, jestem autorem wszystkich tekstów na stronie. W miarę możliwości podaję źródła, zdjęcia pochodzą z darmowych banków (pomijając własne). Tematyka oscylująca wokół szeroko pojętej kultury, zwłaszcza kina, lubię pisać także o sporcie, o bieżących (lub mniej) wydarzeniach, o wszelkiej maści przemyśleniach, itp. W odpowiedzi na pytanie czemu nie o polityce i nie o religii. Więc polityką staram się nie interesować, religię zaś uważam za temat nie nadający się do opisywania i komentowania. Jest to każdego mocno osobista sprawa. I nie, w obydwu przypadkach nie chodzi u unikanie kontrowersji.

Dlaczego „stebnowski” i dlaczego „.pl”? Jeśli kiedyś dojdę do momentu, w którym moja działalność pisarska się mocno rozrośnie, rozważę zmianę adresu lub stworzenie nowego. Póki co, tak jest zwyczajnie łatwiej – z góry wiadomo, kto jest autorem. A „.pl”, gdyż – również póki co – piszę głównie do polskich Czytelników. W razie potrzeby dokonam zmiany.

Kontakt we wszelkich sprawach – piotr.stebnowski@gmail.com

Pozdrawiam serdecznie

Piotrek